ART FORUM

Obecne realizacje

[2013-10-28] Manierystyczny Konfesjonał

Konserwacja pieknego polichromowanego, manierystycznego konfesjonału z kościoła p.w. Św. Marka Ewangelisty w Krakowie

[2012-04-05] Kamienica Dominikańska 1

Zakończenie kompleksowych prac remontowo-konserwatorskich w kamienicy przy ul. Dominikańskiej 1 w Krakowie.

< | 1 2 

Szanowni Państwo!
Witamy na stronie ART FORUM

Celem powstałej w 1994 firmy jest ratowanie zabytków. Czyniąc to, staramy się ocalić cząstkę historii dla potomnych. Wykonujemy kompleksowe prace konserwatorskie i współpracujemy z wieloma specjalistami, a nasze realizacje mają charakter interdyscyplinarny. Firma zdobyła wiele cennych nagród i wyróżnień świadczących o wysokim poziomie wykonywanych prac. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o ART FORUM, z naszą ofertą oraz realizacjami. Liczymy, że znajdą tu Państwo coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu z ART FORUM.

z poważaniem
Bożena Boba-Dyga
włascicielka firmy
z Zespołem

ART FORUM to:

Dyplomowani konserwatorzy dzieł sztuki w różnych specjalnościach (malarstwo ścienne i sztalugowe; rzeźba kamienna i drewniana, polichromowana; kamień i cegła; tynki, sztukaterie i złocenia; stolarka; metaloplastyka; ceramika; lastriko; papier i skóra; witraże, szkło, mozaiki), artyści plastycy, historycy sztuki, projektanci, konstruktorzy, architekci, architekci wnętrz, chemicy, rzemieślnicy (stolarze, tapicerze, szklarze, kowale, ślusarze, cieśle, snycerze, sztukatorzy, pozłotnicy, blacharze, tynkarze, kamieniarze, pracownicy ogólnobudowlani, itp.), kierownicy budów, rzeczoznawcy.

Art Forum oferuje bardzo szeroki zakres usług m.in.:
konserwację dzieł sztuki, modernizację budynków zabytkowych, badania konserwatorskie, opracowywanie programów i projektów konserwatorskich, projektowanie architektoniczne i wielobranżowe, aranżacje konserwatorskie, wystroje i wyposażenie wnętrz, zabiegi konserwatorskie specjalistyczne.

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług !

polityka prywatności | zastrzezenie prawne
Projekt witryny JAK - studio graficzne, wykonanie DataDiscovery - tworzenie stron internetowych.