ART FORUM

21/. Kamienica przy ul. Dominikańskiej 1,3 w Krakowie

Prace remontowo-konserwatorskie przy elementach wystroju wnętrz kamienicy przy ul. Dominikańskiej 1,3 w Krakowie w zakresie: konserwacji zabytkowych tynków, polichromii i sztukaterii w tym m.in. dekoracja podstropowa z pocz. XVII, dekoracje malarskie patronowe na ścianach i plafony z XIX w. i początku XX w., dekoracje sztukatorskie w formie kokardek.

/Realizacja w roku 2013/

20/. Obraz „Matka Boska z Dzieciątkiem”

Wykonanie kopii fotograficznej obrazu „Matka Boska z Dzieciątkiem” wraz ze szkleniem zewnętrznym oknem zasłonowym oraz montażem na elewacji budynku przy ulicy Kanoniczej 25 – Dom Długosza
w Krakowie.

/Realizacja w roku 2013/

19/. Obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele p.w. św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty

Konserwacja marmurowego ołtarza bocznego oraz obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele p.w. św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty.

/Realizacja w roku 2012/

18/. Pokój nr 71 Muzeum w Zamku w Łańcucie

Konserwacja pomieszczeń zamkowych II piętra, pokój nr 71 Muzeum w Zamku w Łańcucie, w zakresie: konserwacji sufitu z dekoracją malarską oraz fasety z ciągnionym gzymsem.

/Realizacja w roku 2012/

17/. Kamienica „Pod Ewangelistami” ul. Bracka 1

Remont konserwatorski elewacji frontowych kamienicy „Pod Ewangelistami” ul. Bracka 1/Rynek Główny 21 w Krakowie w zakresie m.in. wykonania iluzjonistycznego malowania okna.

/Realizacja w roku 2011/

16/. Rakowicka 12

Konserwacja polichromii patronowej, dekoracji pasowych oraz rekonstrukcja malowideł w miejscach, gdzie nie zachowały się w stanie pozwalającym na ich konserwację /ściany, sztukaterie, sufity, podniebia biegów schodowych/ w reprezentacyjnej klatce schodowej w kamienicy „Pod Kościuszką” w Krakowie, ul. Rakowicka 12.

/Realizacja w roku 2010/

15/. Filharmonia Rzeszowska

Konserwacja współczesnego malowidła ściennego autorstwa Z. Kowalskiej w foyer budynku Filharmonii Rzeszowskiej im. A. Malawskiego przy ul. Chopina 30 w Rzeszowie.

/Realizacja w roku 2010/

14/. Sala Balowa budynku Resursy Fabrycznej

Pełna konserwacja neorenesansowych dekoracji Sali Balowej budynku Resursy Fabrycznej przy ul. 1 Maja 45 w Żyrardowie w zakresie dekoracji wykonanych techniką pozłotniczą (złocenia na plafonie, fasecie, płycinach ścian, stolarce i metaloplastyce), odsłonięcia i konserwacji pierwotnej polichromii figuralnej na fasecie autorstwa Pana Bagińskiego z 1921r. (m.in. dekoracja kwiatowa na płycinach między gzymsami, iluzjonistyczna polichromia), wykonania marmoryzacji w technologii stiukolustra oraz opracowania świadka na fasecie.

/Realizacja w roku 2010/

13/. Poręba Żegoty

Prace konserwatorskie przy modernistycznych polichromiach symboliczno-ornamentalnych, ściennych i sklepieniowych w prezbiterium barokowego kościoła p.w. Św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty 8.

/Realizacja w roku 2009/

12/. Polichromia na klatce schodowej i w sieni budynku Izby Skarbowej przy ul. Wiślnej 7 w Krakowie (dawny pałac Dębińskich)

/Realizacja w roku 2008/

11/. Stiukowa mapa Europy i Azji

Stiukowa mapa Europy i Azji w dawnym gabinecie O. Schindlera w fabryce „Emalia” przy ul. Lipowej 4 w Krakowie.

/Realizacja w roku 2008/

10/. Wykonanie laserunku dla elementów dekoracji fasady kamienicy przy ul. Floriańskiej 32 w Krakowie tj. kapiteli, konsoli, balustrady balkonu

/Realizacja w roku 2007/

9/. Konserwacja historycznego dekorowanego liternictwa – łacińskich sentencji na elewacji frontowej kamienicy przy ul. Św. Jana 12 w Krakowie

/Realizacja w roku 2007/

8/. Konserwacja i rekonstrukcja zabytkowej polichromii Mario Ceradiniego w kościele p.w. Św. Józefa w Przemyślu

Konserwacja i rekonstrukcja zabytkowej polichromii Mario Ceradiniego w kościele p.w. Św. Józefa w Przemyślu wraz z rekonstrukcją sceny figuralnej przedstawiającej Zesłanie Ducha Świętego oraz rekompozycją sceny przedstawiającej Chrzest Chrystusa w Jordanie.

/Realizacja w roku 2007/

7/. Malowanie laserunkowe wystroju sztukatorskiego elewacji frontowej kamienicy przy ul. Krakowskiej 13 w Krakowie

/Realizacja w roku 2006/

polityka prywatności | zastrzezenie prawne
Projekt witryny JAK - studio graficzne, wykonanie DataDiscovery - tworzenie stron internetowych.